שרית בדירות דיסקרטיות

שלום לכל ידידיי ולכל ידידותיי,

קוראים לי שרית, ואני נערת ליווי, שמספקת שירותי ליווי בכמה דירות דיסקרטיות. שמירה על דירות דיסקרטיות במצב מצוין עשויה להיות משימה מאיימת למדי. ברם, עם התחזוקה הראויה, אני מצליחה להבטיח סביבת מגורים מאובטחת, בטוחה ואף נוחה. אני בודקת את אותן דירות דיסקרטיות באופן סדיר והן נוקטת באמצעי הגנה כנגד סכנות פוטנציאליות. שנעבור לסיפור שלי?

אני בחורה שעובדת באופן פעיל. הפעם הראשונה שלי הייתה רק לפני כחודשיים. זה היה דרך אתר אינטרנט שבו גברים מציעים לשלם לנערת ליווי שתצא אתם לדייט. הם היו צריכים להיות מאוד ברורים שזה לא אתר זנות, אבל סקס היה מרומז למדי. הפעם הראשונה שלי הייתה עם גבר נשוי בן חמישים מעולם העסקים. הוא פנה אלי כשבוע לפני כן, דרך האתר, והציע אלף ₪ לדייט. הוא אמר שהוא ייתן לי חמישה עשר אלף ₪ לחודש עבור סקס רגיל אם נאהב אחד את השניה. אמרתי שכן, והוא אמר לי באיזו אחת מאותן דירות דיסקרטיות לפגוש אותו ומתי. הוא גם אמר לי מה ללבוש. הגעתי והוא לא היה נורא נראה – דק והרבה יותר שזוף ממה שרואים בדרך כלל כמוני. הוא קנה לי קודם משקה בבר של הדירה ודיברנו קצת. הייתי עצבנית להפליא, אך הוא היה די מרגיע. הייתי בטוחה שכולם יודעים בשביל מה אני שם, ופחדתי שמישהו יקרא לי לצאת. בסופו של דבר הוא הציע שנעלה לחדר שלו, ואני נתתי את ה"בסדר" הכי ענווה שעבר על שפתי. עלינו והתיישבנו על המיטה ושוחחנו עוד קצת לפני שהוא נישק אותי. אחרי כמה שניות הוא נסוג ואמר "אני אוהב את הדרך שבה את עושה את זה. בואי נוריד את הבגדים ונראה מה עוד את עושה טוב." התערבתי ונתתי לו מציצה. לא באמת ציפיתי שהוא יסיים ככה, אבל הוא עשה זאת. אחרי זה הוא נשכב על המיטה וציין שאני צריכה להצטרף אליו, אז התכרבלנו ודיברנו עוד קצת.

בסופו של דבר הוא אמר לי שהוא חושב שאני מצחיקה ומתוקה ו"טובה מדי בזה" ושהוא לא רוצה לראות אותי שוב למקרה שייווצר התקשרות רגשית. הוא אמר שהוא רק רוצה סקס, הוא לא רוצה לבלבל עם אשתו. אמרתי שזה בסדר ודיברנו עוד קצת. בסופו של דבר התחלתי ללבוש את הבגדים שלי. חיכיתי שהוא ייתן לי קצת כסף, אבל הוא לא עשה שום מהלכים בכיוון הזה, אז ישבתי ודיברתי אתו עוד קצת. בסופו של דבר הזכרתי לו שסיכמנו על אלף ₪ עבור הדייט, והוא התנהג מופתע. אחר כך הוא עשה הצגה של חיפוש אחר הארנק שלו ואז ספר כל שטר והפיל אותו על המיטה כפי שעשה. לקחתי אותו והלכתי, לא נעניתי להצעתו לקרוא לי מונית.

הרגשתי די מגעילה. החוויות המאוחרות שלי היו טובות יותר… שמצאתי באותן דרושות מעסות .