שילה נערת הליווי הלוהטת הנדירה

שילה נערת הליווי הלוהטת הנדירה

הוא שבר את השתיקה שהחלה להפוך מעיקה ואמר במבטא מתגלגל, "צהריים טובים, גבירתי, עברתי בחוף ולא יכולתי שלא לשים לב לנוכחותך, רציתי לשאול, האם יש משהו שאני יכול לעזור לך?, והאמיני לי גבירתי, שיש לי רצון עז לעזור לך בכל דרך שהיא".

שניה אחרי זה, פרצנו שנינו בצחוק, המצב היה פשוט בלתי אפשרי, עד כדי גיחוך והצחוק שבר קצת את הקרח.

תוך כדי צחוק, הסרתי את ידי מבין רגלי, אך הבחור הרים את ידו וביקש שלא אעשה זאת, "אני צופה בך מספר דקות ואני מוצא את המראה משובב גוף נפש, שלא לומר מרגש מאד, כמו שאולי אפשר לראות עלי", ה"מרגש" שלו בלט, להערכתי, כמעט עשרים וחמישה ס"מ מגופו.

הוא ראה את ההיסוס על פני והמשיך לדבר ומהר, "לא התכוונתי להפריע, אינני רוצה לפגוע בפרטיותך, כל מה שאני מבקש, אם תרשי לי, זה רק להמשיך להתבונן בך", ממש כמו נערות ליווי מטריפות את החושים.

"להמשיך להסתכל?", שאלתי, והרגשתי איך אני מאדימה מאד, "עלי? ככה?".

הוא לא אמר מילה, רק הסתכל עלי ישירות בעיניים, פסע שני צעדים לאחור התיישב, בישיבה מזרחית, ליד ערימת הבגדים והתרמיל שלו, פניו אלי, עיניו לא עוזבות אותי לרגע. במשך כל הזמן הזה, ידו לא הפסיקה לנוע באיטיות על איבר המין הגדול שלו. עיני נמשכו אל האיבר הזה והרגשתי איך הרטיבות מציפה אותי, היה לו זין גדול בהרבה משל חיים, לא מהול, זו הייתה הפעם ראשונה שראיתי איבר כזה זקור מקרוב, לא יכולתי שלא לנסות לדמיין לעצמי את ההרגשה של זין כזה בתוכי ומיד הרגשתי התכווצות בין רגלי.

בלי מחשבה, נשלחה ידי אל בין רגלי, וחזרה ללטף את

הדגדגן, שהיה עדיין נפוח וכואב מרוב תשוקה, היה לי ברור שאני עושה את הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיי, אבל זה ריגש אותי עוד יותר.

הוא ראה את תנועת היד שלי, וחיוכו התרחב. מבטו המעריץ, בו הסתכל על גופי, ריגש אותי, מעלה את ייחומי מאד. בעיני, זאת הייתה תמונה סוריאליסטית, פשוט מטורפת. הנה אני, שילה, אישה נשואה, עם בעל, ילדים, משכנתא וחצי משרה כמזכירה, שרועה עירומה ופרושה מול הזר הזה, מאוננת בפראות, בזמן שהוא ממשיך לעשות ביד מולי, כשעיניו לא מרפות ממני לרגע. רציתי לגמור, כל כך רציתי לגמור, הרגשתי שאני משתגעת אם אני לא אגמור, אבל זה לא בא.

בעוד שבדרך כלל אין לי בעיה לאונן עד לפורקן, על החוף המבודד הזה, הרגשתי פעמיים שאני מגיעה לאורגזמה, אבל אז זה עבר, בפעם השנייה עצרתי, נאנחתי בקול רם, באכזבה, כנראה, העובדה שהוא לידי, צופה בי, בכל זאת הפריעה לי.

"מה קרה?, למה עצרת?", שאל אותי הבלונדיני המשגע הזה, כאילו איכפת לו.

"אני לא מצליחה לגמור", עניתי ללא בושה.

"אני יכול לעזור במשהו?"

"אתה רוצה לעזור?", שאלתי, כשאני מסתכלת ישר בעיניו.

הוא השיב במבט ישיר למבטי ובלי להוריד את עיניו הניד בראשו לחיוב.

בלי לומר מילה עצמתי את עיני, הנחתי את ראשי על החול ופיסקתי את ירכי בהזמנה. בראשי טסו מיליון מחשבות, צורחות עלי בבליל מטורף, 'משוגעת!, מה את עושה?, הוא יכול להיות מטורף!, מה תגידי לחיים!?", אך אז הוא כרע על בירכיו, בין רגלי, הצמיד את ראשו לערוותי, שפתיו לכדו את דגדגני והכל נשכח.