שילה נערת הליווי הלוהטת ביותר

שילה נערת הליווי הלוהטת ביותר

קודם כל הוצאתי את בדל הג´וינט שהבאתי איתי, הדלקתי אותו, ובמספר שאיפות סיימתי אותו, במקום כזה, זה פשוט היה מחויב המציאות!. אחר כך, מרחתי את עצמי היטב בשמן, נשכבתי בגבי על החול, רגלי על קו המים, כך שכל כמה דקות גל קירר אותן, ועצמתי את עיני, אאווחח, איזה כיף! הרגשתי שלווה אמיתי עוטפת אותי, מלטפת אותי, חודרת אלי, ומנקה את כל טרדות היום יום, של שנה שלמה, מתוכי.

אינני יודעת כמה זמן שכבתי שם כך, מרגישה את השמש החמה על עורי, הרוח הקלה מלטפת אותי מדי פעם ברכות, במשב קריר, המים מרטיבים את רגלי, מוחי מרחף במחשבות ללא כיוון, מזנק מאחת לשנייה. רגשותיי התעצמו, חשתי לפתע חרמנית, מאד ממש כמו נערות ליווי לוהטות .

אולי זה השבוע וחצי בחוף הנודיסטים, אולי הפגישה המביכה שלי עם הזר, אולי הרוח והשמש, ואולי הצירוף של הכול ביחד, אבל העובדה לא השתנתה, הייתי חרמנית, ורציתי פורקן. (טוב, נו, אני מעריכה שגם לג´וינט היה מה לומר בנושא). הסתכלתי סביבי, הייתי לבד, אף אחד לא צפה בי, הייתי מוסתרת מההולכים בשביל, גם אם מישהו היה מגיע למפרצון, הייתי שומעת את התנועות בין השיחים.

החלטתי לתת דרור ליצרי, פיסקתי את רגלי, ושלחתי יד אל ערוותי, אצבעותיי פגשו רטיבות שכבר הייתה שם וחיש קל עודדו בואה של רטיבות נוספת. לא מיהרתי, ליטפתי את עצמי לאט, מגרה את עצמי עוד ועוד, מתחילה להניע את אגן בסיבובים קטנים, עיני עצומות, מרגישה את השמש מחממת את עורי, את שדי, מזקירה את פטמותיי.

אט אט הגברתי את המהירות, מרגישה את התשוקה ממלאת אותי, מציפה את כל גופי, מטריפה את חושי, הרגשתי כמו אוניה המפליגה בים גועש של תשוקה, ללא

יכולת לעצור…

ואז שמעתי את השיעול ,זה היה מקרוב.

בשנייה הראשונה לא הייתי בטוחה ששמעתי נכון, שניה אחרי זה, כשקלטתי מה שמעתי, קפאתי במקומי, פקחתי את עיני והסתכלתי לכיוון הקול. שם הוא עמד, המלאך הבלונדיני שלי, הבחור האנגלי שבו התנגשתי לפני כן על השביל, מסתכל עלי, עם חיוך גדול וחם, גופו הפעם עירום.

בשניות הבאות היה שקט ושני קפאנו במקומנו, כאילו בתמונה ואיזו תמונה זאת הייתה!. אני שכובה על גבי, רגלי מקופלות ופרושות, ידי בניהם, אצבעותיי בתוכי והוא, עומד זקוף, ללא הבגדים שלו עכשיו, ומסתכל עלי, כשיד אחת שלו אוחזת זקפה ענקית.

לקח לי כמה שניות לקלוט עוד כמה פרטים לגביו, כמו למשל שהוא נראה בסוף שנות העשרים שלו, שעיניו הכחולות היו טובות, חיוכו היה מקסים, שהיה לו גוף לא רחב במיוחד, אבל בנוי היטב ושעם הזקנקן הקלוש שלו, הוא נראה כמו ישו שקם לתחיה, ישו עם זין גדול וזקוף.

זה ממש ממש הזכיר לי את התקופה שבילינו באחת מאלפי דירות דיסקרטיות לוהטות .