שילה הלוהטת – חוויה שלא מהחיים

שילה הלוהטת – חוויה שלא מהחיים

מגע שפתיו ולשונו על דגדגני החשוף, המגורה, השפיעה עלי כמו מכת חשמל. כל גופי נמתח מעוצמת העונג העז, גניחה רמה, אם לא צעקה, נפלטה מפי, הוא ידע מה לעשות, לשונו החלה משרטטת פסים של עונג בכל ערוותי, תחושות מדהימות החלו מתפשטות בכל גופי, מחשמלות אותי.

פחות מדקה עברה, תחת הטיפול המסור של לשונו ושפתיו, ואני הגעתי לאורגזמה אימתנית, שהרעידה את כל גופי, שרעד בתנועות עזות, הרמתי את האגן שלי באוויר, כשראשו עדיין צמוד אלי וסגרתי על ראשו ברגלי, פולטת שברי מילים.

הוא תחב שתי אצבעות לתוכי, מגשש אחר הנקודה הפנימית המפורסמת ואני מיבבת, מיללת, וגומרת עוד ועוד ועוד.

לזכותו יאמר שלמרות ניסיונות המעיכה שעשיתי לגולגולת שלו ברגליי, הוא לא איבד את התלהבותו והמשיך ללקק אותי במרץ, תוך שתי דקות כבר בערתי שוב, חשתי בפורקן נוסף הנבנה בערוותי, אבל אני רציתי יותר, אני רציתי להרגיש את הזין הערל שלו בתוכי, ממלא את מערתי.

תפסתי את ראשו בשני ידיי ובמאמץ ניתקתי אותו מערוותי, הוא הזדקף על בירכיו, הסתכל עלי במבט שואל ואני, מבלי לומר מילה, התיישבתי והסתכלתי ממרחק ס"מ ספורים על איבר המין שהתנודד נפוח וכבד מול עיני. שלחתי יד ואחזתי בו, אצבעותיי בקושי מקיפות אותו, הסתכלתי מוקסמת באצבעותיי, המחליקות על פני איבר המין הערל הזה, ממש כמו דירות דיסקרטיות נקיות ומדהיות.

כששבעתי מהמראה, הרמתי את הזין שלו והתחלתי ללקק את האשכים הגדולים שמתחתיו, היה להם טעם של מלח, של ים, וזה הטריף אותי.

לאחר שסיימתי ללקק כל ס"מ רבוע של האשכים, העברתי לשון ארוכה וחמה בתנועה איטית לאורך כל איבר המין שלו ועברתי למציצה איטית של כרבולתו, בכל מקרה, ליותר מזה לא היה מקום בפי. "אני רוצה להרגיש אותך בתוכי, אבל אני מקווה שיש עליך קונדום, כי עלי אין", אמרתי, מקווה שיענה בחיוב.

הוא חייך חיוך גדול, מביט באיברו הגדול האחוז בידי, "במקרה יש לי בתרמיל, למרות שלא תכננתי להשתמש בו, כל כך מהר ובהזדמנות כל כך מפתה"", לפעמים חשבתי שהוא הגיע מתוך סרט מדהים או מתוך דירה דיסקרטית בחיפה, מה דעתכם ?