נערות ליווי וההתערבות

נערות ליווי וההתערבות

מה שהתחיל כהקנטה בין יוסי ליוחאי, הפך עד מהרה להתערבות של כל שכבת יב' באחד מבתי הספר היוקרתיים במרכז הארץ.

יוסי ויוחאי הם שני החברים הכי טובים, עוד מבית הספר היסודי. את הכל הם עושים ביחד, לימודים, מסיבות, חברות, גיבוש לסיירת וכדומה.

אפילו את הבתולים הם איבדו ביחד, כשהיו באילת בקיץ האחרון.

ערב אחד, באחת הישיבות שלהם בבית של אחד מהחבורה, לכדה את עינו של יוסי מודעה קטנה באחד המקומונים, ובה הופיע שחור על גבי לבן פרסום על דירה דיסקרטית שמובטחת בה חוויה מינית מסעירה עם שתי נערות ליווי בקריות יוקרתיות ובלתי נשכחות.

יוסי ויוחאי, צמד חמד שכמותם, הם בין היתר בין הבנים המקובלים והשווים של השכבה וכמעט שלא קיימת נערה שמסוגלת לעמוד בפניהם…

יוסי הרים עינו מהמודעה, כשבעיניו זיק של שובבות, ובחיוך זרק ליוחאי – שבנות כאלו הן הרבה מעל הליגה שלו, ושמרוב לחץ והתרגשות לא יעמוד לו הזין אפילו רבע שעה. התחרות המינית בין שניהם הייתה ידועה בכל בית הספר, וכל אחד מהם השוויץ בכיבושיו בלי הרף.

יוחאי הרים את הכפפה והציע ליוסי להתערב על התשלום לאותן נערות הליווי עבור שלוש שעות סוערות במיוחד, תוך אמירה שיוסי יאכל לעצמו את הביצה כשיפסיד.

השמועה עשתה לה כנפיים בין תלמידי השכבה, ומסכת ההימורים החלה.

פעם אחת ולתמיד כולם רצו לדעת מי מבין שניהם יכול להחזיק מעמד יותר זמן בסקס פרוע בלי להתעלף, ובסקס כמו בסקס, צריך להיות יצירתי מאד ולא משעמם בכלל.

הפגישה נקבעה עם אותן נערות ליווי מרכז, ויוסי ויוחאי הגיעו לדירה נרגשים, כאילו הם הולכים לשכב עם אישה בפעם הראשונה בחייהם. את הבעת פניהם כשראו את נערות הליווי שחיכו להם, לא ישכחו להם לעולם. הן היו מדהימות ביופיין, עם משיכה חייתית ומיניות שופעת.

לשניהם התלוו שלושה חברים שחיכו להם ליד הווילה.

את צעקות ההנאה של יוחאי ויוסי אי אפשר היה לפספס.  שכבו עם נערות הליווי ביחד ולחוד, עשו דברים שאפילו לא דמיינו שאפשר לעשות. אותן נערות ליווי גרמו להם לגמור פעם אחר פעם במיומנות מדהימה.

אף אחד לעולם לא יידע מי מהם ניצח בהתערבות, מה שכן, יוחאי ויוסי הפכו להיות לקוחות קבועים ונאמנים של אותן נערות ליווי, למרות שסקס לא חסר להם.