מסיבת יום הולדת לוהטת – חלק 2

מסיבת יום הולדת לוהטת – חלק 2

הוא קם וניגש אל השולחן. זו הייתה הפעם הראשונה שאני שם לב למקור הגוש כשהוא נכנס לראשונה למטבח. זוג אזיקי עור דקדנטיים, ועניבת המשי האדומה האהובה עלי. הוא מתנודד בביטחון גיחוך אלי, כשאני עדיין יושב, פרוש, על משטח העבודה במטבח בתוך ענן ריחני חלומי של אוכל איטלקי וגופים חרניים. אני מושיט את הידיים, להוט להיקשר, והוא מהדק את הרצועות כך שאני מרגיש שהוא רועה על עורי כשאני נע.

"הלילה, אתה שלי, ואתה עושה כל מה שאני אומר" הוא מורה בקול כהה ומצודק כשהוא מהדק את עניבת המשי סביב עיניי.

"כן, אדוני" אני עונה בנשימה כשאני מרגישה עוד עומס של התרגשות לעבר הכוס ,כמו נערת ליווי בחיפה או אפילו יכול להיות כמו נערות ליווי אשדוד , מה אתה אומר שאלתי .

הוא תופס אותי בשיערי ומכריח אותי לקפוץ למטה ממשטח העבודה, בעקבותיו בעיוורון מהחדר. אני מרגישה שהוא מכוון אותי לחדר השינה, ואני תוהה מה עוד הוא מצפה לי. הוא דוחף אותי על ברכי ומחליק אגודל אל תוך פי ולאורכי השפה התחתונה, מושך אותה מטה ומעודד אותי לפתוח את פי.

"תמצוץ" הוא מורה.

אני מרגיש שמשהו חם, עבה ופועם מחליק על שפתיי אל תוך פי, ואני מציית, מוצץ וזוריר לו. אבל אז אני מרגיש שפתיים, רופפות את צווארי ועוברות דרכן עד ישבני. רגע של בלבול שוטף אותי, לפני שאני מבין שאנחנו שלושה. הוא מחליק את לשונו לאורך הכוס שלי ומעל ישביי, מקניט את הפתח כשאני ממשיך למצוץ.

אני מרגיש את הקרם שלי זולג על רגלי כשהלשון שלו מגיעה לכל המקומות הנכונים, מה שהופך אותי כל כך חרמן לעוד. אני מעביר את הידיים כלפי מעלה, מעל פלג גוף עליון ושרירי שאני יודע שהוא לא של החבר שלי. אני מרגיש שהלקיקה הוחלפה בפיר קשה מחליקה לתוכי מאחור, ממלאת את הכוס שלי בגל חם של הנאה כשאני משמיעה גניחה מקושתת לאחור.

הוא רודף אחר נקודת הג'י שלי קשה, מביא אותי לגובה ההנאה, כשאני עסוק בידיים מעל הזין הקשה שלפני. זה מתנפח כשאני מרגיש שהוא מגיע לשיאו, כמוני, וכולנו נאנחים באקסטזה של הפתעת יום ההולדת המרגשת מאוד שלי. החבר שלי מחליק מכיסוי העיניים שלי ומטה את הפנים שלי אל הפנים שלו, מושיט אותי לשפשף את הדגדגן שלי, כשהוא דוחף חזק יותר, מביא את הקרביים שלי לקרשנדו של הנאה מפנקת ומתבונן בי כששנינו מגיעים כבדים וקשים.

אני סולח לו על שלא הקדיש לי תשומת לב במהלך היום, כי זו, השלישייה שדיברנו תמיד שיש לנו, היא המתנה הכי מרגשת שהוא יכול היה לתת לי.