מסיבת יום הולדת לוהטת – חלק 1

מסיבת יום הולדת לוהטת – חלק 1

זה היה יום ההולדת שלי, והוא עד כה התעלם ממני כל היום, למרות המאמצים שלי להיראות מיוחדים במיוחד היום. אני לא מתעצבנת עליו, פשוט קיוויתי למשהו מיוחד, מכיוון שזה היה יום ההולדת הראשון שלי איתו. הייתי במטבח שלנו ובישלתי את ארוחת יום ההולדת שלי, הספגטי פומודורו האהוב עלי, בזמן שאני לוגמת כוס יין שפתחתי לעצמי. אני שומע צעדים נכנסים פנימה, וגוש קליקי כשהוא מניח משהו על שולחן המטבח. אני ממשיך לערבב את הפסטה שלי, לא מסתובב.

הוא מתקרב לעברי, ומחליק בעדינות את ידיו סביב מותני ומורד לירכיי בחיבה, גורם לעור שלי לעקצץ מגבעולי אווז. הוא מרים את שיערי לצד אחד, מלטף את צווארי הפתוחה בשפתי הרכות ומקניט בעדינות את עורפי בלשונו. "אל תסיח את דעתי, אני עסוק" אני אומר באזהרה, בצחוק מבודח.

"אתה לא רוצה להיות עסוק במה שחיכיתי לך" הוא עונה. הלב שלי מדלג פעימה, ודופקים חשמליים מנופפים מעלה ומטה בגופי כשאני מדמיין בציפייה מה זה יכול להיות. הוא מושיט יד לגופי לכבות את המחבת, לפני שהוא מלטף את ידיו ברכות לאורך הקימורים שלי עד לראש השמלה, מחליק את הרוכסן כלפי מטה. השמלה שלי מחליקה מעל כתפי ומתכנסת בקרסוליי, והוא מתחקה אחר צללית הכתפיים שלי, הגב, הירכיים שלי בקצות אצבעותיו. לפתע הוא תופס את ירכיי בשתי ידיי, מושך את ירכיי לעברו, ממש כמו נערות ליווי בטבריה.

הוא מכה את לחי התחת השמאלית שלי, ואז את ימיני, בסטירת סטירה מהירה וחדה. אני מתנשף, בהנאה, מהדומיננטיות הפתאומית שלו. הוא מושיט יד אל פניי, מחליק שתי אצבעות לפה כדי לינוק, לפני שהוא מושיט אותן חזרה מטה ומחליק אותן לכוס שלי, כשהרטיבות שלי מקיפה את אצבעותיו, ואת האגודל בזהירות לתוך ישבני. אני נאנח בקול רם על צליל מאוורר המטבח.

"הכוס שלך מקשה עלי כל כך" הוא קורא, "ואני פשוט אוהב את זה כשאתה מתלבש ככה שובב".

מכיוון שהיה יום ההולדת שלי, הזמנתי לעצמי משהו חדש ללבוש, מחנות מדליקה שקונות ממנה נערות ליווי בגדים סקסיים, רתמת סאטן אדומה שחושפת את הפטמות שלי, ומתלה תואם. לשניהם טבעות 'O' לחיבור אזיקים אליהם.

"קום ועלה על משטח העבודה, עכשיו" הוא אומר בכוח. אני מציית, מחליק את רגלי לרווחה בציפייה לבאות. נשימתו החמה מלטפת את הדגדגן שלי, וגורמת לו לעקצץ בהנאה נהנתנית. הוא מבאס אותי, שולח דם ממהר ונשימתי כבדה. "אההה" אני גונח כמו נערות ליווי באילת.

הוא מסתכל עלי, נאה, חזק ואלוהי על ברכי, "אוי מותק, זו רק ההתחלה".