דירות דיסקרטיות ופורקן מיני

דירות דיסקרטיות ופורקן מיני

אני חייב להגיע לפורקן מיני עכשיו, לא מעניין אותי איך, לא משנה לי עם מי וממש לא מעניין אותי כמה זה בדיוק יעלה לי. אני מוכן לשלם כל מחיר. אני חרמן כל כך, שאני יכול לדפוק אפילו חתולה…

רבתי עם אשתי, שוב, כל פעם שאני רוצה לשכב אתה, היא באה לי בתירוץ למה לא וכואב לה הראש, כואבת לה הבטן, כואב לה הלב, כואב לה הכוס, כואב לה התחת ולי כואב כבר הזין. זהו, נמאס לי.

חצי שנה לא נגעתי בה, והיא שוכחת שאני גבר. לא חשבתי שעם כל האהבה שיש לי אליה, אני אצא לחפש סקס מחוץ לבית.

כל החברים שלי צוחקים עליי, וקוראים לי פראייר וסתום על זה שאני שומר אמונים לאשתי. הרי כולם בוגדים, זה עדיין לא אומר שהם אוהבים את הנשים שלהם פחות, לטענתם, עצם הפורקן המיני בחוץ רק גורם להם לרצות לחזור הביתה יותר לנשים הקטנות שלהם, ומה שהן לא יודעות – לא מזיק.

התקשרתי לאריק, ספק נערות הליווי של החבורה.

ביקשתי ממנו טלפון של אחת מהן, ולאחר שתיקת הפתעה מצדו, הוא נתן לי כמה מספרי טלפון וצחק תוך כדי איחולי הצלחה בציד. "רק אל תשכח קונדומים", אמר וסגר את הטלפון.

לאחר כמה שיחות, מצאתי נערות ליווי שהסכימו לקבל אותי בהתראה כל כך קצרה ונתנה לי כתובת של דירה דיסקרטית בה היא נמצאת.

הגעתי למקום, ולקח לי כמה דקות עד שאזרתי אומץ ועליתי. הרי מעולם לא בגדתי באשתי, אבל כאבי הביצים כבר מחקו לי את המוח, ולא יכולתי יותר להישאר עם הכאב הזה. הייתי חייב לרוקן את האשכים שלי, ולהרגיע את הזין שלי מהבעירה שלו.

עליתי, דפקתי בדלת ונכנסתי אל אחת מאותן דירות דיסקרטיות, שנראית כמו כל דירה רגילה אחרת.

תקשיבו, מה שהלך שם היה משחרר ברמות מטורפות. יעל, נערת הליווי ירדה לי דבר ראשון וגרמה לי כבר במציצה לגמור בפעם הראשונה תוך שתי דקות. כמה דקות אחרי זה כבר היינו כרוכים אחד בשנייה, כשאני מזיין אותה בכל הכוח והלהט שהיו בי בלי הכרה. הכנסתי והוצאתי ממנה את הכלי שלי כאחוז טירוף, במשך דקות ארוכות, תוך שאני צועק את שמה של אשתי שמייבשת אותי בלי רחמנות.