אני עובדת בתוך שתי דירות דיסקרטיות בחיפה – חלק 1

אני עובדת בתוך שתי דירות דיסקרטיות בחיפה – חלק 1

אז איך זה לעבוד בתוך דירות דיסקרטיות בחיפה אתם שואלים? מה את עושה שם בכלל כל היום?

בשורה תחתונה העבודה שלי לא שונה מכל מזכירה, באה למשמרת, מכינה קפה קטן, אומרת שלום לכל הבנות ב"משרד", פותחת מחשב, עוברת על ניירת ו… מחכה לטלפונים וכמובן… לקוחות. בדירות שאני עובדת בהן יש חוק אחד יהרג ובל יעבור – לפה נכנסים רק בהזמנה. אין דבר כזה לדפוק בדלת אצלנו, אלו לא דירות דיסקרטיות בחיפה בעיר (חיפאים מכירים ויודעים בדיוק על מה אני מדברת), אני עובדת בדירות של הביוקר. מה זה אומר הביוקר? זה אומר דירות מהממות, מאובזרות, מצוחצחות וכמובן, עם הבנות הכי שוות בחיפה. אלו שתי הדירות הכי דיסקרטיות שיש, אף אחד לא היה מנחש מה קורה פה, הכל שקט מבחוץ, שכונה יוקרתית, מיקום צדדי ופרטי, הכל פשוט מושלם לביקור זריז של אחר הצהריים או ללילה שלם של חגיגות.

אצלנו הכל קורה בהזמנה, יש לו"ז, יש שעות עבודה, הכל מסודר ומתוקתק ואני, אני אחראית על התקתוק הזה. מנהלת חמ"ל סקס, זאת אני. רוב הזמן באמת שאין אירועים מיוחדים בחמ"ל שלי, גברברים חרמנים באים והולכים עם חיוך, בנות עובדות ועושות שמח, הקופה רושמת ואני נהניית מהטיפים שנכנסים לי ישר לכיס (תהיו נחמדים למזכירה, כן?)

אבל… מידי פעם, רק מידי פעם קורה משהו שאפילו עשר שנים של עבודה בתוך דירות דיסקרטיות בחיפה לא הכינו אותי אליו. בדיוק דבר כזה היה פה שבוע שעבר. מתקשר בחור עם קול עדין, נשמע ילד ממש, מתוק אמיתי. מתעניין בשירות לא שגרתי. מה זה לא שגרתי אני שואלת? (כבר שמעתי כל מה שיש באמת, הכל בשבילי זה שגרה) אבל וואלה, הבחור הפתיע. “אני רוצה שתי בחורות" עד כאן בסדר, ממש לא פעם ראשונה אצלנו. אני שואלת את השאלות הרגילות, מסבירה את ההסברים הרגילים, לא משהו מיוחד. עד שהגענו לחלק הלא שגרתי.

“אני רוצה אותן.. מבוגרות".